برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷

معاون پشتیبانی بهزیستی قم به مناسبت عید قربان گفت


بیش از 6000کیلوگرم گوشت قربانی بین مددجویان بهزیستی استان قم  توزیع شد.

 

 

 

سعید زرین اقبال   از توزیع 6000 کیلوگرم گوشت‌ قربانی دریافتی از سوی خیرین در عید سعید قربان بین مددجویان و فرزندان بی سرپرست این نهاد خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی بهزیستی قم ، سعید زرین اقبال با بیان اینکه این نهاد هر ساله گوشت‌های قربانی مردم را دریافت می‌کند، اظهار داشت: در روز عید سعید قربان این اداره  کل با همکاری مؤسسات خیریه تحت نظارت خود در پایگاه‌های جمع آوری نذورات از بین مردم نیکوکار استان قم  اقدام به جمع آوری گوشت قربانی کرد.

 

وی بیان داشت: امسال بیش از  6000 کیلوگرم گوشت‌های قربانی دریافتی از سوی خیرین در عید سعید قربان بین مددجویان و فرزندان بی سرپرست این نهاد توزیع شد.

 

معاون پشتیبانی بهزیستی قم  ارزش ریالی گوشت‌های توزیع شده را بیش از یک میلیاردو هشتاد میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این مقدار گوشت در بسته بندی‌های متعدد و با هدف اجرای سنت پسندیده احسان و نیکوکاری در بین نیازمندان توزیع شده است.

 

زرین اقبال  ادامه داد: همچنین مردم نیکوکار می‌توانند کمک‌های نقدی خود را جهت کمک به نیازمندان تحت پوشش این نهاد به شماره حساب 5490909031 نزد بانک ملت به نام حساب جام مشارکت‌های مردمی بهزیستی قم  و یا  از طریق شماره کارت 6104337894899390 و همچنین با موبایل پیمنت *741*9090# واریز کنند.

 

وی در پایان تاکید کرد: واحد مشارکت‌های مردمی بهزیستی قم در طول سال آماده تحویل نذورات نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار است.

برچسب ها کیمیانیوز

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی